TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 21:42

No z CB jsme dosli k WCB a TW nyni testuji.....WCB neni nakladny jako CB a zrejme ucinejší. Ale to na foru CB :-)
Ja dal vodu mezi TBčka.....
Tu silu jsem pri dodelani citil, trochu jsem zmalátněl :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 21:56

Jeste by me zajimalo proč kozma nemel k TW duveru???.....že to pry už není sranda???.....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 22:04

jiřík píše:super,taky do toho pujdu,ted se chystam udelat nejaky naslaplejsi WCB,vcetne solarne napajenyho kolobehu vody v nadobe.tak to asi dokoncim,uz na to vsechno mam.zbydou mi 3 metrovy kusy medeny trubky,ale prumer 22,tak nvm jestli to ma cenu kdyz se pise ze to ma mensi ucinek. u nas v praci se pouzivaj pozinkovany trubky prumer asi 50,tak to bude ono,asi se jich par ztrati :)
Jo pred lety jsem taky pracoval tam, kde se plytvalo i medí....kdyby to clovek tušil :-), hele, když ty trubky zbydou, dal bych se do toho, protože to fungovat musí. Když vezmu v potaz, že naklady na TW jsou velice prijemne, tak nejvetsi cifra je za Cu :-), do orgonitu das tak 100g živice....
Premyslim, že by se mohl dát k pohonu WCB gravitační motor, jen by byl malinko hlučný :-)....ale neda se zastavit...hahaha, ale dát tam gumové dorazy....sel by tiše....:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 22:38

jiřík píše:co to je sally voda? tu dvouslozkovou vec pouzivaj misto silikonu asi proto,ze je to vodivy zrejme.kdybych to delal,tak to asi zapajim dole i ze shora.jo a jeste dotaz, zacatek ty mobiovky se prilepi k trubce dole a ten konec taky zase nahore nebo jak?zacatek ma bejt ten konec,kde se to ohnulo a na konci ten dvojitej spojit a prilepit k tomu,tedy odizolovany jen ne jedny strane,druha zustane s izolaci,jo?mozna blba otazka a mobiovku jsem nikdy nedelal,dik
Letovani z obou stran néni asi jednoduché, po dolití roztoku dovnitř trubek, když to položiš, tak to poteče. A když to stojí, tak se vršek špatně letuje. Ono to má vzlinavost dobrou, ale jestli se to dostane všude při teto poloze nevím, rozhodne to nerozebereš.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 00:21

sysel píše:Jeste by me zajimalo proč kozma nemel k TW duveru???.....že to pry už není sranda???.....
Ja to jeho vyjadrenie chapem tak, ze narazal na komplikovanost vyroby TW. Ze vyrobit TW uz neni sranda.
Skusil si to a vidis, ze to nie je az take zlozite, ako sa na prvy pohlad zda :).

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 00:40

jiřík píše:no koukam ty datumy v diskuzi jsou z roku 2003. jestli je to takova bomba tak se to asi do ty doby proflakne vic,ne?navic CB je mnohem nakladnejsi,proc by se ty inovace CB delaly dodnes,by byla trinity wand lepsi?
Ked som zistil preco nevidim dlhodobo slnko (ked malo byt pekne, tak poprasili a bolo zas zamracene), tak som zacal hladat riesenie. Neuspokojil som sa len s tymto forom, ale intenzivne som cital rad radom priamo veci v anglictine. Po case som nadobudol urcity prehlad a cloveka pod prezivkou Cbswork som si zaradil, ze ma schopnosti citit energie a este ovela viac. On napisal tie uzasne komentare k TW a oznacil ju za svoju silver bullet.

Preco to (TW) teraz nikde nie je, je aj pre mna zahadou. Moj prvy prispevok v tomto vlakne bola otazka, ci niekto vie co to je TW (nemal som ani paru ako to vyzera). Nikto to nevedel, tak som zacal hladat a nakoniec som ich aj vyrobil (na vlastne vyvojove riziko). Potom som videl co to realne robi a vedel som, ze je to ono. Napriek tomu, ze mam TW podmierecne male (priemer 25 a 28mm), tak den ked ma sprejovali o 106 a nebo ostalo modre bol uzasny. Ani som sam neveril, ze to moje male TW ustoja.
Pritom viem, ze vykon mozem vzdy zvysit a aj ho zvysim.
Sysel uz dnes videl, ako malo materialu staci na taky vykon. To je podla mna efektivita, ktoru hladame.
Dalsia vyhoda je ta, ze mozu byt hocikde (aj v byte za oknom) a uplne diskretne, co CB o sebe povedat nemoze.
Samozrejme, ked mozes mat CB a mas ho kde dat, je to super.
:)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 18 led 2012 17:30

Tak již dnes pokoukávám po Cu-35 :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 18:39

A ta jedna uz nieco ukazala? :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 18 led 2012 18:47

Dnes jsem v praci, dorazim až zitra vecer :-)
Ale zpravy mam, pry se nahore pořádají závody........... :-), dnes to ale pozoruji vsude
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 18 led 2012 18:55

jeste jsem uvažoval o tom, jak jsi psal o te nemrznoucí kapaline - 40°C.
Zkus možná spíše sul do vody.....prece jen je to jedna prisada do vody. Když si vezmes tu smes, tak kolik tam asi vody bude?? naredeny nejaky roztok diolů, triolů...(glycerin)atd....
Mam dojem, že to zmeni charakter vody, a ta je tak jedinečná :-)

Na leto mam chut do toho dát čistou vodu, z nejakeho čistého pramene(poutní misto)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 19:06

Tiez som myslel na to, ze nemrznuca zmes asi nie je idealna. Do dalsich dam radsej sol.
Ak das v lete nejaku takuto lepsiu vodu, mohlo by to byt este lepsie. Kazdopadne aj tie s tou nemrznucou mi funguju. :)

Este sa chcem opytat, ci ten priemer 28mm je vonkajsi alebo vnutorny? Lebo ak je vonkajsi, tak 35mm pri 1.5 mm hrubke ma vlastne 32mm co by mohlo byt to v navode.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 18 led 2012 19:10

Toto budu dávat ven, tedy do bizkeho okoli baraku, tak myslim, že z toho bude mit ucinek vše :-)
Doma mam toho dost vyložené orgonitem.....na me se to zdá silné, když jsem to držel a dodelaval tu Al folii, tak to se mnou celkem mávalo...ne že by me treba bolela hlava, ale jako kdybych slezl z houpačky :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 20:07

Fe verzia je este ostrejsia. Je to uder energiou :)
Ked som uz mal hotovych 6 rurok aj s vodou, tak som ich postavil okolo velkeho powerwandu nech sa este nabiju. Uplne ma to Nasledne videsilo, lebo to bola rana energie a zdalo sa mi ze mozem poskodit statiku stien, alebo ze sa zachvel casopriestor :).
Cbswork spominal, ze TW ma vraj silu ako hundreds of TBs. Ja niesom na energie az tak citlivy, ale toto citim.
K tym co mam vnutri som dal izbovu fontanku nech si myslia, ze su pri tecucej vode. Nech idu na maximum. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 18 led 2012 20:24

já mám doma dvoucoulovou pozink, ale to má silnou stěnu. Nevím, jestli to nebude dělat problém. Ale za pokus to stojí, když to leží doma:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 18 led 2012 20:36

Ta ostrost Fe je prave to, preco chceme radsej med. Prirode by vsak mohlo stacit aj Fe ;).
Teraz ma laka aj EP (earthpipe). Niekde vraj stacilo zatlct do zeme EP a malo to vplyv na nebo a atmosferu, pretoze zneutralizovala silny DOR spod zeme. Co takto mat EP aj TW nedaleko seba :). Na to sa tesim.
35 mm med je podlamna optimum cena a rozumny vykon. Je to cca 1.38 palca co je viac ako 1.25 co predvadza navod.
Teraz som vo faze zhromazdovania surovin a materialu :).
Celkom by ma zaujimalo co spravi taky 2col pozink :).

Odpovědět