zážitky

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: zážitky

Příspěvek od monikag » 09 črc 2012 11:23

sysel...vedieť to včera, vracali sme sa z Maránskej púte v Levoči a som z Prievidze, cca 30 km od Slovenského Pravna...prechádzali sme cez neho...párkrát sme písali...mohli sme sa osobne vidieť...škoda...
pekný deň

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 09 črc 2012 12:22

Jednou se mi jí podařilo nějakým zvláštním způsobem posadit k dokumentu "Tajemství".Bylo neskutečné, jak jí to zaujalo a dokonce si začala psát na papír, co má pro zlepšení dělat.V polovině usnula, ale i tak jsem byl šťastný.Už jsem si myslel, že je vše zachráněné a každý den jsem jí předkládal spoustu důkazů o funkčnosti.Mrzí mě to, že když jsem se jí to snažil vysvětlit sám, bylo mi to oplaceno absolutním nezájmem a odstrčením.Až když jsem jí pověděl, že existuje film, ve kterém je návod, jak mít vše co si přeje, najednou se v ní probudila materiální touha a všechno v tom filmu žrala.Do týdne se ale veškerý její zájem o toto vytratil, protože zjistila, že je na ní příliš těžké snažit se potlačit negativní myšlení.Ale i za ten týden byla změna obrovská.Byl to můj první úspěch, za což jsem vděčný.Dnes už neznám nikoho z mého okolí, kdo by se alespoň trochu nezajímal o dění ve světě a o to víc mě ubíjí, že je to zrovna moje přítelkyně, která ode mě nechce nic slyšet.Když přijdu s návrhem, jak si v našem vztahu polepšit, jsou to keci.Děkuji vám za vaše rady a ihned, jak budu schopný přítelkyni opustit, udělám to. ;)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 09 črc 2012 14:22

Ahoj, tak zítra v slovenským právně? V kolik? Nebo napůl cesty :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: zážitky

Příspěvek od monikag » 09 črc 2012 20:49

svicc....nerob to ak to necítiš, len preto, že ti to niekto z nás poradil....to TY to musíš tak cítiť, TY ju poznáš, TY to musíš vedieť najlepšie...
...polož si jednoduché otázky, či si dokážeš predstaviť vychovávať s ňou deti, zdieľat radosti aj starosti každodenného života...
...keď už je to teraz takto zlé, čo bude potom???
Držím palce...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: zážitky

Příspěvek od monikag » 09 črc 2012 20:49

sysle....zajtra to nepôjde...bohužiaľ.... :(

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 09 črc 2012 21:45

monikag píše:sysle....zajtra to nepôjde...bohužiaľ.... :(
Jsem zde jeste ve stredu...potom nazdar krajino :-), jen priste :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 09 črc 2012 23:19

monikag píše:svicc....nerob to ak to necítiš, len preto, že ti to niekto z nás poradil....to TY to musíš tak cítiť, TY ju poznáš, TY to musíš vedieť najlepšie...
...polož si jednoduché otázky, či si dokážeš predstaviť vychovávať s ňou deti, zdieľat radosti aj starosti každodenného života...
...keď už je to teraz takto zlé, čo bude potom???
Držím palce...
No ono je to takové divoké.Jeden den výborné a téměř bez chyby, a další dva dny bych se oběsil :-) , takže sám opravdu nevím ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: zážitky

Příspěvek od pepr » 10 črc 2012 00:12

sviccc píše:No ono je to takové divoké.Jeden den výborné a téměř bez chyby, a další dva dny bych se oběsil :-) , takže sám opravdu nevím ;-)
Je možné, že ona má zase pravdu ve věcech, které odmítáš vnímat. Zaměř se na sebe. Každý chce mít svou pravdu. Za pravdu považujeme to, s čím souhlasíme. Nemá cenu někoho přesvědčovat, že pravdu máš ty, když si to ten druhý nemyslí.

Přepni se z filosofických výšin k primitivnějším společným zájmům. Zkus se chovat jako dítě, které si nechává vysvětlit její postoj. Formulování postoje ji může vést k uvědomění si věcí, které by od tebe nepřijala.

Každý student potřebuje hledat nejdříve otázky a pak k nim odpovědi. Znalost odpovědí bez otázek není osobně příliš užitečná.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 10 črc 2012 00:19

sviccc píše:Jednou se mi jí podařilo nějakým zvláštním způsobem posadit k dokumentu "Tajemství".Bylo neskutečné, jak jí to zaujalo a dokonce si začala psát na papír, co má pro zlepšení dělat.V polovině usnula, ale i tak jsem byl šťastný.Už jsem si myslel, že je vše zachráněné a každý den jsem jí předkládal spoustu důkazů o funkčnosti.Mrzí mě to, že když jsem se jí to snažil vysvětlit sám, bylo mi to oplaceno absolutním nezájmem a odstrčením.Až když jsem jí pověděl, že existuje film, ve kterém je návod, jak mít vše co si přeje, najednou se v ní probudila materiální touha a všechno v tom filmu žrala.Do týdne se ale veškerý její zájem o toto vytratil, protože zjistila, že je na ní příliš těžké snažit se potlačit negativní myšlení.Ale i za ten týden byla změna obrovská.Byl to můj první úspěch, za což jsem vděčný.Dnes už neznám nikoho z mého okolí, kdo by se alespoň trochu nezajímal o dění ve světě a o to víc mě ubíjí, že je to zrovna moje přítelkyně, která ode mě nechce nic slyšet.Když přijdu s návrhem, jak si v našem vztahu polepšit, jsou to keci.Děkuji vám za vaše rady a ihned, jak budu schopný přítelkyni opustit, udělám to. ;)
Kopni ju do pr.... a máš pokoj! :lol: :lol: :lol: Najdi si pořádnou babu. Nabídka je obrovská.. ;) A MOC SE V TOM UŽ NEBABREJ NEBO VYMYSLÍŠ NĚJAKOU KOKOTINU A PAK BUDEŠ ČASEM LITOVAT, ŽE JSI TO NEUDĚLAL. :cry:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 10 črc 2012 08:58

Kdyz chce clovek druheho predelavat, tak to vetsinou moc nefunguje :(
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 10 črc 2012 10:35

Je možné, že ona má zase pravdu ve věcech, které odmítáš vnímat. Zaměř se na sebe. Každý chce mít svou pravdu. Za pravdu považujeme to, s čím souhlasíme. Nemá cenu někoho přesvědčovat, že pravdu máš ty, když si to ten druhý nemyslí.

Přepni se z filosofických výšin k primitivnějším společným zájmům. Zkus se chovat jako dítě, které si nechává vysvětlit její postoj. Formulování postoje ji může vést k uvědomění si věcí, které by od tebe nepřijala.

Každý student potřebuje hledat nejdříve otázky a pak k nim odpovědi. Znalost odpovědí bez otázek není osobně příliš užitečná.
Však přesně takhle se k tomu poslední 4 roky snažím přistupovat.Problém je, že si se mnou nechce povídat, jako se svýma kamarádkama.Když se snažím dozvědět něco více o její zálibách, vždy v tom vidí něco špatného a bere to jako otravování.Právě proto jsem psal, že už nevím kudy kam.A že se nechovám jako dítě?V poslední době pozoruju u spousty lidí jakýsi exploze šíleno-skvělé nálady a ani já nejsem vyjímkou.Dost často se taky nechávám touto náladou pohltit od ostatních.Někde se ta transormace prostě musí občas projevit ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: zážitky

Příspěvek od pepr » 10 črc 2012 16:59

sviccc píše:Problém je, že si se mnou nechce povídat, jako se svýma kamarádkama.
Problém bude v tématu. Povídat si s někým o tématu, které mu chci vnutit, je pro něj nepříjemné. Třeba na to ještě není připravená. Prostě ji nepředělávej. Buď se rozhodni brát ji jako takovou a vyzkoušet pokusy na sobě (tj. jestli ty dokážeš najít společné věci, které tě baví), nebo se starej víc o sebe a svoje zábavy (nesnaž se ji přitáhnout, ale možná bude zvědavá), nebo se rozejděte. Nemusí to být drama. Ale tohle neber jako rady, protože jsou to jen moje nápady. Zvolit si musíš ty, zkoušet musíš taky ty...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 13 črc 2012 18:17

Jak jsem zde již naznačil, toulal jsem se nekolik dní po Slovači :-)......což je také zážitek :-), opravdu krasna země!
Vybaven 1xTW (do potoka) + 12xTB +1x HHG jsem hned prvni den vymaloval oblohu na 15 km. Od Slovenskeho Pravna Sylfa až do Turčianskych Teplic :-)
Obrázek
Nad Modrym Kupelom :-)
Obrázek
Dokonce chemáci se ani neobtežovali delat čary pres celou oblohu, aby nebyli nápadní, ale jen hnojeni zapli na chvili a potom vypli. Takže to doplnili jen tam, kde bylo treba. Potom letadlo letelo dale bez čáry.
2x jsem dostal " z očí"....nebo jak se poví "zočinu".....tomu říkám další zážitek, ale zde žijící a znalí domorodci me vždy pomohli :-)
Dosti jsem toho nachodil zdejší přírodou, prošel nekolik starobylých zvonic a na žadneho medveda zatim nenarazil :-)
Navstivil jsem uplne zapemenutou osadu v horach - Hadviga, která má i svou kešku: http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id=669191
Vecery byly vždy spolehlive u chlazeneho napoje s výhledem na cerstvé chemy :-), po 10 dnech jsem citil již borovici vsude..haha
Noční záře nad horama:
Obrázek
Již dva roky jsem mel v planu.....POUTNÍ MÍSTO TURZOVKA
Letos se zadařilo....byl to tedy výšlap pekny, vedro....ale cil stál za namahu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Toto misto má svou atmosferu a kouzlo, vzrele doporučuji.
Jen jeden rušivý element jsem zde našel :evil:
Takový malý satanáš, fuj jak jsem na TO kouknul....bylo to TO, tak jsem to rychle dal za svatější obrazek!
No podivejte na to:
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: zážitky

Příspěvek od jiřík » 13 črc 2012 22:33

ten posledni obrazek,to je fakt hnusak,jak mu tu domnelou svatost ty verici muzou zrat kdyz vypada a tvari se takhle :) doufam sysliku zes mu tam soup aspon jedno TB

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 14 črc 2012 08:22

Neboj, dostal namku :-)
Myslim, že celkove ale toto misto TB nepotrebuje, protože je tam vsude citit skvela atmosfera. Že to nekdo pokazi jednim obrazkem, je již vec druhá. Je tam nekolik pramenů, a tento obrazek skoncil až u toho nejmene dostupneho :-)
Kdybych tam byl sam, pekne bych ho s TB uložil k ledu, ale to se nedá moc zdejsim poutníkům vysvetlit, co kdyby me videli :lol:
Misto bylo osetreno setrne ;)
Cesta na vrchol byla dlouha
Obrázek
Vsude nadherna krajina:
Obrázek
Na vrchol vedla i vyrezavana križova cesta
Obrázek
Obrázek
V okolí pramenů i monoho dobrot:
Obrázek
Obrázek
Docela me prekvapilo, že pod timto pramenem rostlo i toto :shock: :evil:
Obrázek
Obrázek
Asi si každý řídí své ovečky.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět