není orgonit jako orgonit

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 31 pro 2009 14:09

Poslední dobou se v čechách roztrhl pytel s výrobci a prodejci orgonitu, ale není orgonit jako orgonit.
Nemám nic proti jakémukoliv výrobci/prodejci, je to každého věc. Ale třeba moc nechápu jak může někdo kupovat tohle za 550,- odhaduju výrobní cenu když hodně na 50,-
Co se týče hustoty materiálu tak to není orgonit ani z rychlíku a ani to nemůže tím pádem fungovat, otázku atraktivity vzhledu nehodnotím.
19b.jpg
39b_saintgermain.jpg
41b_miminko.jpg

kde je poptávka je i nabídka, ale nevěřím tomu, že to někdo může kupovat tak jak to paní na stránkách vychvaluje... :roll:


není to někdo z Vás? :P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Hox » 31 pro 2009 15:06

to je přímo "šponit" :D :D

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od cardej » 31 pro 2009 18:03

Ahoj. Souhlasím s Vámi. Zrovna jsem vedl diskusi a chtěl jsem je také dělat úplně průhledné- na efekt- a malé na klíčenky, ale byl jsem svou oponetkou napomenut. :"Když je to průhledné , tak tam nejsou žádné kovové piliny nebo prac h .
Je to samá pryskyřice a účinnost mizí. je to jenom dobře zalitý křištál nebo lépe viditelný ametyst.To si mohu dělat sama. Víš kolik věcí má jen zlaté pozlátko a uvnitř je hnůj. ...

Jak je toto naše forum důležité. Člověk by se nechal strhnout "klenotníky" a obchodníky a vlastní radost z tvoření,
by zatratil. Máme zachovat každý svou tvář a svoji tvorbu,.... abychom stále někoho nenapodobovali.....
Síla je v originále myšlení každého z nás .A když se ta různorodost spojí tak i světlo rozsvítí..


Klid a mír ve mně patří i Vám. Hezký večer.

wellness
Příspěvky: 13
Registrován: 31 pro 2009 19:25

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od wellness » 31 pro 2009 20:32

Michaeli:
1) Ano, vím kdo jsi.
2) Ty pro mě nepředstavuješ problém.
3) My dva nemáme co řešit.
4) Pravda vítězí.

Aha. No samozřejmě, že to stojí peníze. A je to neuvěřitelně málo za osobní orgonit sestavený telestétem pro konkrétního člověka, konkrétní přání, případně dle nativního horoskopu. A je to neuvěřitelně málo za talisman schopný změnit lidský život. Chcete dobro, které jak tvrdíte hledáte.. nebo je nechcete? Ono je ohromně snadné na někoho máznout kousek fekálie, aby smrděl...vysvětleno na elyna.wz.cz

Ad. FEEDBACK: Nebudu podceňovat inteligenci a zralost zdejších návštěvníků,
feedback (vzkazy od uživatelů) na mých stránkách http://internetový obchod mohou jistě vyhodnotit sami.
Příčetné jednince zvu k sobě na web, věřím, že se vám tam bude líbit.

Realita pro skutečné tvůrce je taková:

Na to, aby člověk mohl odlévat orgonity, je ale musí cítit, vnímat, chápat pro jaký účel jsou a musí je mít rád, všechny. To zahrnuje také úctu k práci těch ostatních. Pokud to v sobě někdo nemá - je to špatně. Všechno je energie a brát si talisman od člověka, který krade (nápady, texty, obilí) nebo na ostatní kydá špínu, to je vyloženě hloupé.

Tvořit orgonity je nutné vnímat jako poslání. Důležitá je motivace. Jednání zdravého člověka musí být legitimní - správné, slušné, zákonné, morální. Pokud někdo dělá opak a ostatní raději mlčí, tak mu jen napomáhají v tom co dělá - a následky pak dolehnou i na ně. Na tato moje slova dojde do konce tohoto roku, dámy a pánové;o)

Někteří z nás mají větší cit, někteří menší. Někteří by si jistě přáli zjistit, které orgonity tedy fungují lépe.. a které hůř. Jestli piezielektrický jev skutečně hraje nějakou roli. Jestli lze použít něco jiného než resin. Jsou tu experimenty s moukou, voskem, sádrou, s různými materiály. Asi je to dobře v tom smyslu, že to může rozvíjet vaši tvořivost, intuici, že nakonec zjistíte, kudy ne. Asi to bude podobné jako s homeopatiky, kineziologií a reiki.
Orgonity mají spíše spirituální či duchovní význam, než fyzický základ. Koneckonců resin je přece izolátor, že?

Řeknu jednu důležitou věc: bez úcty ke schopnostem někoho druhého nelze rozvíjet schopnosti vlastní. Je to vlastně ta stará a otřískaná věta, dnes už možná fráze "každý, koho potkám, mě v něčem předčí - tak se učím".

:idea: p.s. Moje vizitky rozdávají andělé. ;o)



OM MANI PÄME HUNG
Naposledy upravil(a) wellness dne 27 bře 2010 23:28, celkem upraveno 11 x.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od orwa » 31 pro 2009 21:19

:D Všechny vás zdravím a pozdravuji. Hezky řečeno, Wellnes. Mohu jen souhlasit :roll: .
Zároveň přeji všem dobrým lidem úspěšný rok 2010 a těm nedobrým, ať je ten nový rok učiní dobrými !
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

wellness
Příspěvky: 13
Registrován: 31 pro 2009 19:25

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od wellness » 31 pro 2009 21:43

Ten homebuster co máš tady na diskusi nafocený je úžasný:o)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 31 pro 2009 22:03

wellness píše:Myslím, že tohle téma, nebo spíš rychlý soud, je spíše než cokoliv jiného otázka závisti a nedůvěry.
Sorry, ale tohle chválit nebudu i když se to někomu líbí a určitě to není otázka závisti, pokud to od tebe někdo kupuje je to jeho věc. Vyznění fóra asi není jen pozitivní, ale zase si aspoň nemažeme med kolem pusy a bavíme se otevřeně. :) A to jsem prosím od nikoho neopsal, je to můj subjektivní názor.

Orwo? :o

wellness
Příspěvky: 13
Registrován: 31 pro 2009 19:25

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od wellness » 31 pro 2009 22:11

:idea:
Naposledy upravil(a) wellness dne 29 led 2010 19:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od orwa » 31 pro 2009 22:21

:lol: No co já..... za chvíli je tu nový dobrý úspěšný a hodný rok 2010 , tak už nic neřešte a buďte pozitívní a hodní atd. :shock:
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 31 pro 2009 22:25

na kritiku jsou tady větší borci než jsem já :lol:

a můžu se zeptat z čeho se pozná, že ty přívěsky jsou na tom funkčně dobře? zajímalo by mě to, neber to zle

wellness
Příspěvky: 13
Registrován: 31 pro 2009 19:25

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od wellness » 31 pro 2009 22:58

:D PF2010!
Naposledy upravil(a) wellness dne 29 led 2010 19:44, celkem upraveno 1 x.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 01 led 2010 00:47

Na první pohled tyto výrobky vypadají jako odbytá práce, na druhý pohled je tam ale znát jistý vnitřní zájem a pečlivost (i když ten prostřední kousek je odbytý).
A já to musím vědět nejlépe, orgonitem se totiž teoreticky zabývám již téměř přes 30 dní... 8-)
Orgonový či energetický výsledek si netroufám hodnotit.
Někdo dělá orgonit čiště pro peníze, někdo čistě pro dávání sobě, lidem a Zemi. Někomu se podaří to kloubit dohromady s náklonem na jednu či druhou stranu. Někdo má víc peněz, jiný zase více toho neviditelného vnitřního, co nelze chytnout doruky ani popsat slovy.

Toto fórum mě přitáhlo a zaujalo právě proto, že z lidí tu čišela zvláštní pohoda, taková příjemná. Vnitřně svobodný, avšak ne agresívní humor. Vědomí si vlastní ceny, ale bez nějaké silné potřeby drát se dopředu. Takže s tou malou pozitivitou fora až tak nesouhlasím. A myslím, že to ani nikdo moc neočekával; forum bylo dle mě určeno spíše pro výměnu názorů, zkušeností a rad, takže se dá očekávat, že to tu bude občas vřít. A ke cti účastníků to tu vře v pohodě, s humorem, s nadhledem, a bez nějaké velké zášti, což se o jiných forech říci moc nedá.

díky za "šponit", to mě pobavilo
díky za "orwa :?: ", vždyť říkám - vyladěný humor... :lol:
díky za "bez úcty ke schopnostem někoho druhého nelze rozvíjet schopnosti vlastní", to je možná v současnosti můj problém... :|

Hej, co to tady je lidi? Je Silvestr! Každý normální člověk se teď opíjí v restauraci.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od petra » 01 led 2010 01:52

am2 píše:Toto fórum mě přitáhlo a zaujalo právě proto, že z lidí tu čišela zvláštní pohoda....
:D

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 01 led 2010 02:26

am2 píše:Na první pohled tyto výrobky vypadají jako odbytá práce, na druhý pohled je tam ale znát jistý vnitřní zájem a pečlivost (i když ten prostřední kousek je odbytý).

Toto fórum mě přitáhlo a zaujalo právě proto, že z lidí tu čišela zvláštní pohoda, taková příjemná. Vnitřně svobodný, avšak ne agresívní humor. Vědomí si vlastní ceny, ale bez nějaké silné potřeby drát se dopředu. Takže s tou malou pozitivitou fora až tak nesouhlasím. A myslím, že to ani nikdo moc neočekával; forum bylo dle mě určeno spíše pro výměnu názorů, zkušeností a rad, takže se dá očekávat, že to tu bude občas vřít. A ke cti účastníků to tu vře v pohodě, s humorem, s nadhledem, a bez nějaké velké zášti, což se o jiných forech říci moc nedá.
Nikdo neřekl, že je to "odbyté". Pár minut to stříhání drátku jistě zabralo :lol: . Nicméně hustota matrixu těchto orgonitů je jednoduše nedostatečná a může do ní autorka vkládat lásky kolik chce. Prostě DOR tím jen proletí a nemá čas se transformovat. Toliko moje 4 letá troufám si tvrdit velmi intenzivní zkušenost s výrobou a studiem orgonové energie.
Svědomí by mně nedovolilo za to chtít 550,-Kč.

Ať se k tomu někdo ještě vyjádří technicky, jestli cítí potřebu.

Orwo nevím proč Ty se toho hned chytáš, tvoje květináče s měděnýma leštěnýma trubkama jsou naprosto jiná kategorie, tam bych se nebál ani minutu, že víš velice přesně co vyrábíš.

Nemůžu si pomoct, někoho asi naseru, ale ten feedback zde http://internetový obchod/feedback_cz.htm trochu připomíná zkušenosti zákazníků odsud http://internetový obchod/zkusenosti.html :roll: :?


Tím posledním odstavcem to myslím am2 napsal celkem výstižně. Možná je tady někdy komunikace příliš jednosměrná, ale zase to není takové to "ťuťu ňuňu kytička sluníčko beruška". :lol: :oops:

Říkal jsem si budu diplomat, nebudu vysírat, na druhou stranu si za tím co jsem napsal stojím. Gute nacht :P

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 01 led 2010 03:10

jo, stuj si za tim, cos napsal; to uz bys nemohl psat nic
vyjevils svuj nazor, ktery byl slusny a byl od veci

diskusni fora chapu, ze jsou pro tento ucel; to by jinak muselo toto forum fungovat tak, ze by tam clovek mohl dat jen jeden prisveke za mesic, ve kterem by se snazil napsat to nejlepsi z celeho mesice...)

tys vyjadril neliby nazor na orgonit a cenu,
wellness vyjadrina neliby nazor na toto diskuzni forum či na "morální nedostatky" Michaela
takze si nemate asi co vycitat :)

tys nahodil tema - chemii, wellness to pekne naslehala a ja tady z toho mam neprokouknutenou mlhu...
ach jo, asi si budu muset vzit pouceni z dnesni pohadky S certy nejsou zerty:
"A hlavně ... nemyslet!" :)

Odpovědět