co se dnes chysta?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Alfa » 22 čer 2010 18:39

No tak chemtrails - pozoruji ho celé odpoledne, je krásně roztahané, občas má snahu tvořit sylfy. Mraky plují směrem na jih a chemie pluje pomaličku na sever - kontrolováno pro jistotu pevným bodem. Asi proudění vzduchu v různých výškách.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 22 čer 2010 19:14

Dnes je obloha opět plná sraček, chemtrails se pokouší zhlukovat do sylfoidních útvarů :cry:

tohle jsem cvaknul dnes asi v 6 ráno na severní obloze směrem od Brna, jedna čára za druhou :evil:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od junak » 22 čer 2010 19:25

No u vas mozno prestali ale rozhodne sa to neda povedat tu u nas.Z dna 20.6-21.6 sme tu mali poriadny utok z juhu.Najradsej to robia nad madarskom.Tam je asi menej ludi informovanych o tom a je tam neskoutocne mnozstvo wifi anten.Take iste neskutocne mnozstvo ako u nas na slovensku.Tie veze sa tu objavili do roka a do dna a vidim ze zaber teda maju.Este pred rokom to nebolo take ako teraz.
Po tomto utoku ktory bol najsilnejsi aky som zatial zazil zaplavilo vsetko v okoli nad 4-5km.Na mieste kde sa nachadza orgonit neboli ziadne zaplavy do rozsahu 200m nad 200m boli mierne alebo ziadne..Ano 200metrov.Zistil som ze uz moje hracky na to nestacia a aj koli tomu ze som den predtym stratil moj najmensi a mozno aj najsilnejsi orgonit vyrobeny v den D.Bola to proste sila.No dufam ze tam kde som ho nechtiac zanechal bude robit dobru pracu.Aspon nieco.
Orgonit "drzal oblacnost a odklanal burku.Vsade okolo praskalo a bili blesky jedna basen.Vsetko to ale obchadzalo orgonit do cca 1km.Aj ked orgonity nestihali pokryt vacsiu plochu tam kde mam orgonit neboli ani znamky zaplavy ani nic podobne.Jednoducho mensia koncentracia vody.Akoby len kazda druha tretia kvapka dopadala na zem.Proste redsia koncentracia dazda.Aj oblacnost nad orgonitmi je ovela menej vysoka a husta.Akoby to nejako rozvirilo ci co.
Tak asi tolko.Budem musiet este nieco zostrojit a najpodstatnejsie rozlozit dalej do okolia lebo takto ostalo zachranene len blizke okolie v dosahu orgonitu.Aj ked dosah je dost velky "5km" nestacilo to na tento utok.
Dufam ze ste to docitali. :lol:

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 22 čer 2010 19:33


Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 22 čer 2010 19:43

ještě něco :evil: :evil: proletělo letadýlko

Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://picasaweb.google.cz/orgonitt/ProletloLetadilko#

kapr
Příspěvky: 4
Registrován: 21 čer 2010 21:18

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kapr » 22 čer 2010 20:27

nevíte někdo aspon kde to nabírají nebo tak něco? nějaké obrovské sklady tohoto, pak to musí převážet na letiště..ale u nás to asi nikde nebude, co :)

slurm
pěkná práce..

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 22 čer 2010 21:22

Snowmane, co Ty na to???
Foceno dnes těsně po západu Slunce - to tmavé, co se po nebi večer tahá, jsou rozpouštěné cucky chemky - mrak to není ani omylem. Jinak škoda, že jsem nevzal foťákem i zapadající Slunce mezi mraky - místy svítilo až fialově - od světlé až do tmavé - to podle toho, přes jaké mraky se snažilo prosvítat... Nevím, jak dlouho jseš na světě Ty, ale já tohle nepamatuju dobrých dvacet let zpátky...

1. snímek - obyč záběr - bez úprav:
Obrázek

2. snímek - vytažený kontrast :
Obrázek

3. snímek - obyč. záběr přes polarizační filtr:
Obrázek

4. snímek - záběr přes polarizační filtr - vytažený kontrast:
Obrázek
Naposledy upravil(a) kocour dne 22 čer 2010 21:43, celkem upraveno 1 x.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 22 čer 2010 21:32

Ráno to v Brně bylo vůbec "zajímavé"... čáry za letadlem se rychle roztáhly do boku a vytvářelo to takové oblačné čtverce.
Díky slurme a kocoure za super fotky!
Nemáte v Krkonoších na nebi něco podobného alespoň v zimním období, Snowmane?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 22 čer 2010 22:07

Slurme na tu 3D čáru jsem taky koukal, vypadala skoro magicky :shock: :roll:

No ale chvilku na to se to začalo pěkně trhat, na obloze typické "houbičky" jako když se dokončí nový CB :!:
čím to :?: ;)

nefotil to někdo?

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 22:15

am2 píše:Ráno to v Brně bylo vůbec "zajímavé"... čáry za letadlem se rychle roztáhly do boku a vytvářelo to takové oblačné čtverce.
Díky slurme a kocoure za super fotky!
Nemáte v Krkonoších na nebi něco podobného alespoň v zimním období, Snowmane?
Tak tohle jsem zatím neviděl natož v zimě, když vezmu v potaz délku dne a věčně zatažené počasí (nežiju na hřebenech abych byl nad inverí) během zimy, tak to opravdu nevídám. Letadla tady jsou vidět jen málokdy spíš na horizontu takže daleko nebo obyčejné vyhlídkové.
Ještě mě napadla jedna myšlenka a to proč se tohoto problému nechytly organizace zajímající se o životní prostředí? Po celém světě jich je dost(snad i nezávislé, alespoň se tak tváří) a určitě jsou schopny změřit ovzduší, vodu a zeminu. A jestli jsou i tyto organizace zmanipulované tak nevím.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 22 čer 2010 22:48

snowmane docela ti závidím tvoje čisté nebe. Ale u nás i když svítí SLUNCE tak si stejně nemůžeš vychutnat jeho paprsky protože to nejde skrz tuhle roztaženou šedivou deku po celé obloze! A tenhle problém neřešíme jen tady na foru ale je to problém už asi větší části světa, možná už celého? stačí kouknout na net aji jinam, najdeš víc takovejch lidí kterým to není jedno. To co nad náma je, není od přírody. viz dnešní ukázka fotek co k tomu dodat? :?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 22 čer 2010 22:57

tak novinky z jihu čech. Dneska se mi ulevilo, zase sprejovali. Tentokrát docela nenápadně. K západu slunce se to krásně roztrhalo, a pak z toho byly streets ( takový ty čtverečný mraky )- Už sem se chvilku bál že budu týden bez postřiku ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 22 čer 2010 23:43

no morava dnes byla cela pod timhle hnusem.. jen nad cb bylo polomodro.. ted to uz severozapadni proudeni vytlacilo pryc, zitra snad bude lip.. jako zapadajici slunce to osvetlilo a rozzarilo do ruda a lidi jen rikali jaka to je krasa :roll: ale co sem se bavil, vedeli ze to je z letadel, dal je to nezajima...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 22 čer 2010 23:47

myslim že úsloví "nechat si srát na hlavu" dostává poslední dobou zcela nový význam :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 23 čer 2010 00:09

No já už mám toho sraní na hlavu tak akorát dost... Nápad Snowmana, jestli by se do toho nezapojily nějaké ekologické skupiny mě zajímá a inspiruje: akorát, že nikoho takového neznám, nevím, kam se obrátit. Možná Greenpeace?

Odpovědět