pentablue

Co bychom neměli přehlédnout...
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

pentablue

Příspěvek od hajcman » 04 říj 2010 16:58

http://www.pentablue.net/temata/07008.html

Dle mého názoru velice hodnotné články na téma transformace, průběh, minulost a budoucnost na zemi a v celém universu.

Zajímají mne názory ostatních jaký máte dojem.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: pentablue

Příspěvek od junak » 04 říj 2010 18:29

Perfektné informácie vďaka. ;)
Zapadá to do toho co si už dlhú dobu myslim.Asi tak od narodenia. :D

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: pentablue

Příspěvek od hajcman » 05 říj 2010 10:55

zajímavý článek o vzniku nemoci

http://www.pentablue.net/temata/07009.html
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: pentablue

Příspěvek od Tarvos » 06 říj 2010 08:21

Pročítám jednotlivá témata a mám ze způsobu jak jsou podávána velmi dobrý dojem. Cítím minimální snahu o manipulaci. Mnoho z tam napsaného ve mne rezonuje.
Tímto děkuji za odkaz, protože po dlouhé době zase něco, co se mi líbí a dává smysl.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pentablue

Příspěvek od Mike.Jt » 06 říj 2010 12:07

sme přečet včera complet Pentablue a teda bomba. Konečně to má hlavu a patu. Je v tom hodně i věděcký přístup (přesně tak akorát). Zdá se mi že si to na nic nehraje. Prostě konstatování skutečnosti. Poprvé si myslim že by sem tohle mohl s klidným svědomím rozeslat přátelům skeptikům.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: pentablue

Příspěvek od hajcman » 06 říj 2010 14:18

Když pročítám nějaké takové info a jak to trefně nazval Tarvos rezonuji s těmi informacemi, tak má takový pocit, že se něco změnilo tím správným směrem, že je to zase o velký krok dál. Pak se ale rozhlédnu kolem a uvědomím si že kolem je to stejné, jen uvnitř mě se něco změnilo.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: pentablue

Příspěvek od rosa » 06 říj 2010 14:24

Souhlasím, velice pozoruhodné a přitom jednoduché. Konečně dostáváme ty správné informace, myslím, že jsme u zdroje. Ale dav to nepochopí, vlastně téměř nikdo v mém okolí,škoda. Lidé nejsou na tyto informace připraveni, nevím jak Vy ostatní, ale já jsem za ta léta, co mě tohle zajímá, pročetla spousty věcí a proto mi tohle tak ladí. Ale je to velice jednoduché - co uděláš, se Ti vrátí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pentablue

Příspěvek od Mike.Jt » 06 říj 2010 15:28

Jako např ty rozdělení slov na ne-moc, např. ve mě mělo velkou odezvu ... je to takovej tn aha moment.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: pentablue

Příspěvek od hajcman » 07 říj 2010 15:31

Mike.Jt píše:Jako např ty rozdělení slov na ne-moc, např. ve mě mělo velkou odezvu ... je to takovej tn aha moment.
Něco podobného tam je i se slovem reklamy - re-klamy - opakované klamy :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: pentablue

Příspěvek od cardej » 07 říj 2010 22:53

souhlasím . Je to velice dobré... Moc NE.. = NE-moc. ...... je toho více..

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: pentablue

Příspěvek od Aien » 08 říj 2010 08:16

Ahoj lidičky! Mně se zase moc líbí to přesvědčování buněk, aby jely na sluneční-kosmickou (orgonovou) energii, že jídlo je prostředek komunikace s okolím a potěšení a ne získávání energie. Zajímalo by mě, jestli by se dal nějaký orgoš použít jako urychlovač přesvědčování buněk. Bylo by to úžasný odpoutání se od matrixu, vyřešení kodexu alimentarius.Co vy na to?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pentablue

Příspěvek od Mike.Jt » 08 říj 2010 12:03

mno já to hodlám usilovně zkoušet. Orgoše určo použít pudou. Spíš by mě zajímalo tak mezigalatická komunikační síť a ty energie bu%nek ve spojeí s tachiony ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: pentablue

Příspěvek od am2 » 08 říj 2010 16:09

pokud by chtěl nekdo řešit Kodex alim" tímto způsobem, tak existuje kniha "Strava bohů",
která uvádí návod na přejití na stravu čerpáním čiré energie přímo bez nutnosti přijímat stravu.
ale není to nic jednoduchého, čistění, meditace...
ani to není nic nového - kdo často medituje či "jen" na Boha nebo se snaží žít v souladu s tradičními naukami, často mu klesá potřeba získávat energii ze stravy

Uživatelský avatar
thaarm
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2010 12:13
Bydliště: Bratislava

Re: pentablue

Příspěvek od thaarm » 08 říj 2010 17:23

Videa k Bretharianstvu - zivot bez jedla:

Trocha zle sa to pozera, lebo su tam titulky viacerych jazykov naraz:

http://suprememastertv.cz/breatharian.php

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Ztráta životního motivu - usnadnění vzestupu

Příspěvek od hajcman » 05 zář 2012 20:28

Aby se nám hmotný 3D svět Země snáze opouštěl, byl "Řízením dějů" spuštěn pomocný proces, nazvaný "Ztráta životního motivu", který vhodně tvaruje závěrečnou fázi "Kvantového skoku". Využívá se k tomu disonantního efektu čísla 11. Takto použitá disonance vytváří stav, při kterém jsou jednotlivé složky stávajícího života Země mezi sebou mírně rozladěny. Díky tomu přestávají tvořit pevný, jasný a relativně neměnný celek, který byl lidmi považován za neměnný. Rozladěním vnějšího fyzického světa se také tento 3D svět stává pro lidské vnímání hůře čitelný. Dochází ke zvětšování vzájemného odklonu, který začal přechodem obratníku v roce 2008 a tím i ke ztrátě životního motivu, což je velmi důležité. Pro posílení tohoto efektu je fyzický svět kromě rozladění také již částečně odstavován (vypínán). Je v něm snižováno množství živototvorné éterické energie, díky které je živý a aktivní. Proces "Ztráta životního motivu" byl spuštěn s nástupem roku 2011 s téměř nulovou intenzitou. V průběhu roku 2011 se jeho vliv poměrně plynule zvyšoval. V současné době (11/2011) je již tento proces plně aktivní.

V běžných lidských životech se jeho působení projeví opravdu ztrátou životního motivu a nástupem nejistot a prázdnoty. Lidem se již při obvyklých činnostech nevrací ze 3D světa uspokojivý pocit dobře vykonané práce, nebaví je věci, které je dříve bavily a naplňovaly, přestává je uspokojovat rození dětí, jejich výchova a žití v rodinných uspořádáních. Navíc rození dětí je nyní "Řízením dějů" regulováno cílenou neplodností velké části lidských jedinců poté, co byl fyzický svět Země (během 3D fáze GT 2012) prudce přelidněn zvýšeným zájmem o inkarnaci bytostmi z celého universa. Postupně se ztrácí vnější pevné body, realita je nyní neustále "v pohybu". Co platilo včera, již dnes platit nemusí. O všem se musíme neustále znovu přesvědčovat (sílí vazba k přítomnému okamžiku), což nás vhodně odvádí od imperativních zvyklostí. Lidský jedinec se špatně soustředí na vykonávané úkony, zejména pak na logická řešení a přemýšlení. Musí na ně vynakládat mnohonásobně větší úsilí, aby je vůbec zdárně dokončil. Zhoršuje se vnímání okolního 3D světa skrze smysly, zhoršují se motorické funkce (např. ruce dělají něco jiného, než co bylo zamýšleno), zhoršuje se paměť a možnosti prožitku čehokoliv. Zkrátka vše, co je spojeno s vnějším hmotným 3D světem mizí, stává se nečitelným (tohle je dobré mít na zřeteli a nezaměňovat se stavem ne-moc). Celkově se 3D svět stává prázdným a smutným místem, které nám nebude zatěžko ve vhodnou chvíli příslušným způsobem opustit.

Většinovou pozornost je třeba obrátit do vlastního nitra, zde pomalu vyhlížet 5D svět - najít vnitřní směr. Tudy vše pokračuje dál. Zde opět najdete čitelná a "hmatatelná" vodítka, ucítíte a uvidíte sami sebe i lehký závan skutečného domova. Budete-li schopni chápat odstavování vnějšího světa a zhoršenou možnost jej cítit a vnímat jako pomoc, může se váš vývoj lépe ubírat vhodným směrem. Je dobré si opět osvojit některá dlouhodobě zapomenutá, zcela přirozená "umění", rozpomenout se na ně a začít je využívat k osobnímu rozvoji i k rozvoji ostatních jedinců. Mám na mysli hlavně zcela přirozené schopnosti, které lidského jedince přivedou k vytvoření informační autonomity, získání Pravdy a vytvoření skutečně svobodné vůle. O to, aby to bylo opravdu těžké, se postarali jako vždy v dějinách Země ti nejmenší z lidí (dealer D2). Vytvořili temné, velmi mocné a účinné blokovací nástroje, které nazývám "Imperativní nástroje moci".


celý článek zde: http://www.pentablue.net/temata/11001.html
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět