Orgonit přestal fungovat

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Rarach77
Příspěvky: 2
Registrován: 11 črc 2016 05:00

Orgonit přestal fungovat

Příspěvek od Rarach77 » 02 zář 2016 14:48

Ahoj všem lidm dobré vůle ;-)
Prosím o váš názor.. Orgonity mě zaujaly, uchvátily a teď jsem ve stavu, že orgonit je všude, kam se podívám.. Pár pokusných kousků mě dovedlo na mnoho diskusí a článků... Dotáhla jsem to tak daleko, že dokážu udělat orgonit, co člověka nenechá spát na 8m daleko (ani není moc velký..)
No a teď k věci. Moje Papá (tatínek) měl po 25ti letech práce ve třísměnném provozu narušený spánkový režim natolik, že cca 10 let se bez prášků na spaní nevyspal. A věřte, že za ty leta toho vyzkoušel opravdu hodně (i bylinky).
V den, kdy jsme mu pod postel dali orgoinit přestal tablety užívat a cca měsíc a půl si spánek nemohl vynachválit. Byl opravdu šťastný a říkal, že spí jak mimino, že to dlouhá leta nezažil.
No a pak zas jakokdyž utne, spát nemohl.. Týden se snažil, uklidňoval, čajíčkoval... a nic. Zas přišly na řadu tablety.

Táta byl tak nadšený.. I vlastní vírou sílu orgonitu podporoval... Je možné, že by žena, co vedle něj spí, byla natolik záporná? Ona není doslova zlá.. jen tak úlisně falešná .. Neb zesílila snad nějaká zóna...??

Ucpal se mu orgonit? Nestačí už? Máte někdo , prosím, podobnou zkušenost? Vůbec tomu nerozumím..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit přestal fungovat

Příspěvek od Ondřej » 04 lis 2016 13:56

Papínkovi bych hned naordinoval melatonin a ještě něco podobnýho, na co si ale teď nevzpomenu.
Nepospává ve dne? (zakázat)
Maká dost fyzicky, aby byl večer aspoň trochu unavený?
Jakou má hladinu krevního cukru? Může mít náběh na hypku a potom se prostě mozek neuklidní. Potřebuje glukózu i pro chrápací režim.
Orgonit a tu situaci to chce diagnostikovat víceméně psychotronicky. Osobně si nemyslím, že by přestal fungovat. Spíš se stalo něco jinýho.

Odpovědět